Home » Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız, 1998 yılında kurulmuş ve alanında uzman olan bir firmadır. Hedefimiz, her zaman için sizlere en iyi hizmeti vermek ve sizleri mutlu etmektir.

Bir inşaat mühendisi olarak sizlere en iyi malzemeler ile yapılmış olan çalışmaları sunuyorum. Firmamızda her zaman için alanında uzman kişiler ile çalışıyoruz. Bu sayede istekleriniz herhangi bir eksik olmadan sizlere sunuluyor.
İlerleyen hayat ve teknoloji ile birlikte onarıma ihtiyaç duyulur.

Firmamız yapı güçlendirme ve kentsel dönüşüm olarak bu onarımı gerçekleştirir. Bu onarımları dışarıdan mükemmel bir şekilde görünen ve içeriden de kaliteli olarak yapıyoruz. İşlemlerimizi hiçbir zaman baştan savma bir şekilde yapmıyoruz. Baştan savma işler, sizlerin özellikle evlerinizin başına gelebileceklerin en büyük etkenidir. O yüzden de bu sektörde en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Firma olarak 1998 yılından beri yeniliklere açık bir şekilde ilerliyoruz. Yeniliklere açık bir şekilde ilerlememiz, bizlerin yükselmesini ve sizlerin de ilerleyen teknolojiden mahrum kalmamasını sağlıyor.Aldığımız projeleri her zaman kurtarmaya yönelik adımlar ile işleme başlarız. İşlemler sırasında oluşabilecek her sorunda ve projede sizlerin haberi olur. Bu sayede firmamızın güvenirliği de artar.

Projelerimiz, her zaman uzmanlar tarafından belirlenir. Uzmanlar tarafından belirlenen bu projelerde herhangi bir hasar meydana gelme durumu yoktur. Özellikle projeler sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda ayarlanır. Bu sayede de ihtiyaçlarınız karşılanır. Projelerde kullanılan malzemeler her zaman tarafımızca kontrol edilir. Her zaman için işlerinizi firma olarak gözetim altında gerçekleştirir. Aksi bir durumda anında müdahale ile hiçbir sorun yaşanmadan sizlere sunarız.
Özellikle kentsel dönüşüm ve yapı güçlendirme işlemlerini, firmamız tarafından özenle yapıyoruz. Bu işlemin asıl amacı, sizlerin ileride doğal afet gibi olaylarda bir sıkıntı yaşamamanız içindir. Her ev için uygulanacak proje evin ihtiyacına ve yapısına göre özel olarak oluşturulur. Bu sayede sizler rahat bir şekilde güvenle evlerinizde oturabilirsiniz.

Kentsel dönüşüm yaptığımız evlerin yapılmayan evlere oranla daha sağlam bir şekilde kaldığını görüyoruz. Bu durum da sizlerden çok bizleri mutlu ediyor.Bu sektörde bulunmamızın sebebi, her bireyin güzel ve sağlam evlerde yaşamasını sağlamak istememizdir. Asıl olarak firmamız, kişilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde halletmek konusunu misyon olarak benimsemiş ve bu alanda da en iyi hizmeti vermeyi vizyonu olarak benimsemiştir. Firmamızda, hata diye bir şey yoktur. Hatalar birçok sorunu beraberinde getiren kavramlardır. Doğru olanı en iyi bir şekilde sizlere sunmak için firmamız 1998 yılından beri bu sektördedir.

VİZYONUMUZ

Firmamız, 1998 yılından beri kentsel dönüşüm ve yap güçlendirme adı altında en güvenilir hizmeti veriyor. Her zaman için bir inşaat mühendisi olarak gerekli işlemler ile birlikte sizlere en güzel olanakları firmamız sunar. Sektörler arasında yenilikçi olan firmamız ile birlikte her zaman en modern ve sağlam hizmeti alabilirsiniz.
Projelerimizde her zaman doğal afete dayanıklı olarak ilerletiyoruz. Bu sayede herhangi bir hasarın meydana gelme olasılığı en aza iniyor. İşlemlerimiz her zaman için uzman kadro ile gerçekleştiğinden alanımızda bir sıkıntı yaşamanız mümkün değildir. Kentsel dönüşüm ve yapı güçlendirme ile birlikte her evin güzelleşmesini ve sağlamlaşmasını sağlıyoruz. Bu sayede insanlar gönül rahatlığı ve güven içinde evlerinde oturabilirler. Güvenilir olmak, şirketimizin için en önemli hususlardan birisidir.